14-15.10.2015 - EXPO XXI WARSZAWA

button

 

button ZAREJESTRUJ

 

 

 •  

  PARTNER GALI ZŁOTE PUZZLE OUTSOURCINGU

  Baczewski pelne logo z orlem i VM

  Royal Catering

  PARTNER STREFY NETWORKINGOWEJ

  12stopni logotyp

  PARTNER KONFERENCJI

  logo jj duże

  ZAUFALI NAM

  supertour 2015

  HP logo 630x630

   

  image001 2

  10sty13 LOGO MIO 2

  PATRONI MEDIALNI

  WoltersKluwer bez hasla CMYK

  Praca.pl logo

  TSL Biznes logo-biale

  Rekruter logo

  FLOTA logo 2011 granat

   

   11203128 388621111338660 8088029469112973176 n

   

   target marketing

   

   

   

   

   

 

Wizja

 

Chcemy, aby Targi Outsourcingu – Innowacje dla Twojego Biznesu, które są dynamiczną platformą firm reprezentujących najbardziej aktualne innowacyjne oferty z 12 sektorów i ponad 150 podsektorów, stały się najważniejszym biznesowym wydarzeniem w Polsce i Europie, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy usług outsourcingowych, dedykowanych dla przedsiębiorstw poszukujących innowacji i konkretnych rozwiązań optymalizujących procesy swojej działalności.

 

 

O Targach Outsourcingu

 

Targi Outsourcingu - Innowacje dla Twojego Biznesu, to jedyne wydarzenie w Polsce łączące firmy świadczące usługi zarządzania procesami z dwunastu sektorów na zasadzie outsourcingu z przedsiębiorcami z całej Polski. Są one wydarzeniem, które dostarcza unikatowej wiedzy oraz są inspiracją do zmian.

 

Targi Outsourcingu dedykowane są dla firm głodnych innowacji, sukcesu, efektywności, inteligentnych rozwiązań, które pomogą im stać się Superprzedsiębiorcami!

 

Targi Outsourcingu to także największe śniadanie networkingowe w Polsce, Biznes Speed Dating oraz Gala Puzzle Outsourcingu.

 

 

 

Misja

 

Wspieramy networkingowo, merytorycznie i organizacyjnie.

 

Dajemy ogromne możliwości firmom świadczącym usługi outsourcingowe pozyskania nowych, stałych klientów. Przedsiębiorcom dostarczamy specjalistycznej i unikatowej wiedzy na temat stale rozwijającej się branży, jaką jest Outsourcing. Wydarzenie to jest miejscem spotkania aktualnych liderów biznesu I najbardziej obecnych trendów w outsourcingu.

 

 

 

Co to jest  Outsourcing


Outsourcing (z ang. outside-resource-using) - oznacza dosłownie korzystanie ze źródeł (zasobów) zewnętrznych. Dlatego też na określenie tego terminu można używać wyrażenia „obsługa zewnętrzna”.


Istotą tej koncepcji jest przekazywanie realizacji zadań, funkcji i procesów usługodawcy zewnętrznemu, specjalizującemu się w danej dziedzinie. Outsourcing jest obecnie jedną z najefektywniejszych strategii zarządzania przedsiębiorstwem, która przynosi korzyści w wielu wymiarach.

 

Zastosowanie koncepcji outsourcingu przez firmę umożliwia jej:

 • Redukcję i kontrolę kosztów
 • Uwolnienie zasobów przedsiębiorstwa - przekazanie specjalistom zadań nie będących głównym obszarem aktywności firmy
 • Poprawę jakości
 • Dostęp do nowoczesnych technologii i wiedzy eksperckiej oraz utalentowanych pracowników
 • Zwiększenie elastyczności - umożliwia koncentrację na podstawowych celach działalności
 • Pozwala utrzymać niższy poziom zatrudnienia
 • Pozwala na poprawienie stosunków z klientami
 • Odciąża różne działy firmy
 • Zwiększenie bezpieczeństwa

 

Wykorzystanie koncepcji obsługi zewnętrznej w zarządzaniu, pozwala na uzyskanie przez firmę większej konkurencyjności. Najpowszechniejsze obecnie obszary zastosowania outsourcingu związane są z tymi dziedzinami i technologiami, które wymagają przy wdrożeniu sporych nakładów finansowych.